Parduodami namai, kotedžai, sodo nameliai

Kabink skelbimą +
Pastatytų ir statomų individualių namų bei kotedžų pardavimo skelbimai internetu. Plytiniai, blokelių, karkasiniai namai su įrengimu, daline įranga, parduodami su banko paskola ir kitais lanksčiais būdais. Įsigyti namą puikus sprendimas mėgstantiems individulumą, o kartais ir ramybę, ypač jei Jūsų išsirinktas namelis stovės toliau nuo miesto centro ar kaimo vietovėje. Dauguma parduodamų namų turi įvestas dujas ir elektrą bei vandentiekį. Šiuo metu populiarūs energetiškai nepriklausomi namai, pasyvios energetikos, bei ekologinėmis medžiagomis statyti pastatai. Tokie kaip saulės ar vėjo energiją naudojantys, taip pat geoterminio šildymo sistemas turintys namų kvartalai šalia miesto.
SODO NAMAI, PAVĖSINĖS, VASARNAMIAI 6
999.00 €
 • SODO NAMAI, PAVĖSINĖS, VASARNAMIAI
 • PROJEKTUOJAME, GAMINAME ir STATOME medinius sodo namus ir pavėsines, poilsio namus ir sodo įrankių namelius, garažus ir vaikų žaidimo namelius bei namelius tinkančius smulkiai prekybai, kaimo turizmui, ar administracijai. Kokybiški ir komfortiški namai bus atvežti ir sumontuoti per... Visa Lietuva
 • 2019.10.07
Namai kotedžai
NT brokerė 1
 • NT brokerė
 • RUOŠIATĖS PARDUOTI AR ĮSIGYTI NAMĄ, BUTĄ IR KITO POBUDŽIO NEKILNOJAMĄ TURTĄ? NETURITE LAIKO IR GALIMYBIŲ ATLIKTI VISUS TAM REIKIAMUS PROCESUS? BET NORITE, KAD VISKAS IVYKTŲ SKLANDŽIAI IR GREITAI?
  SIŲLOME MUSŲ 011.LT NEKILNOJAMO TURTO PASLAUGAS!

  VISA INFORMACIJA...
  Kaunas
 • 2017.01.16
Namai kotedžai
Prisijungti
Vartotojas
Slaptažodis
Priminti slaptažodį -> Remind
Informuoti apie blogą skelbimą
Žinutės tekstas *