Nekilnojamojo turto pardavimo, statybos ir remonto paslaugų skelbimai

Nekilnojamojo turto pardavimo ir paslaugų skelbimai. Naujos ir senos statybos butai, namai užmiestyje su pilna ar daline apdaila, įvairios paskirties žemės sklypai, komercinės patalpos sandėliavimui. Statybos ir remonto darbai: patalpų dažymas, betonavimas, renovacijos paslaugos už priimtiną kainą. Plytelių klijavimas, šulinių kasimas specialia technika, kadastriniai matavimai, pamatų liejimas, įvairios statybinės medžiagos pardavimui su nemokamu pristatymu. Kambarių nuoma trumpalaikė ir ilgalaikė didžiuosiuose miestuose ir prie jūros. Balkonų stiklinimas, laminato klojimas, šarvo durys, stogų dengimas, statybinių atliekų išvežimas. Turto vertinimas ir draudimas.
Kėdainių r. sav., Kėdainių m., P. Lukšio g., biuro
6,000.00 €
  • Kėdainių r. sav., Kėdainių m., P. Lukšio g., biuro
  • Parduodamas 1k butas netoli Kėdainių centro.

    Butas randasi pirmame iš penkiu aukšte, įėjimas pro specialiai pagamintus laiptus. Puikiai tinka komercinei veiklai, tačiau galima įsirengti ir gyvenamąjį būstą. Paliekami visi nuotraukose matomi baldai, plastikiniai langai, šarvuotos durys. Balkonas įstiklintas, Vaizdas pro langus atsiveria į upę. Namą aptarnauja bendrija.
    Kėdainiai
  • 2017.03.22
Butai
Skubiai parduodame 3k. butą Kėdainiuose. 54kv.m.
18,500.00 €
  • Skubiai parduodame 3k. butą Kėdainiuose. 54kv.m.
  • Parduodamas butas yra nuostabioje vietoje - per langą matosi tekanti Nevėžio upė, netoliese yra vaikų darželis, parduotuvė IKI. Važiuoja viešasis transportas. Labai žalias rajonas, name geri kaimynai. Naujai sutvarkyta laiptinė, pakeistos išorinės durys, naujas domofonas. Kampinis butas, 1 balkonas. 1966m., mūrinis. Kėdainiai
  • 2017.02.04
Butai
Prisijungti
Vartotojas
Slaptažodis
Priminti slaptažodį -> Remind
Informuoti apie blogą skelbimą
Žinutės tekstas *