Pelningas darbas grožio sferoje

2,000.00 €
Skelbimo ID
457130
Pavadinimas
Pelningas darbas grožio sferoje
Aprašymas
Norisi dirbti švarų, estetinį ir PELNINGĄ DARBĄ, kuriame visuomet laukia naujovės tobulėjimui? Nieko nelaukiant registruokitės į ILGALAIKIO MAKIAŽO KURSUS mokymo centre "Idėjos grožio verslui" KAUNE! Mes siūlome profesionalius ir INTENSYVIUS ilgalaikio makiažo MOKYMUS (ypač aktualu gyvenančioms kitose šalyse ir grįžusioms trumpam į Lietuvą) nuo A iki Z realioje grožio salono aplinkoje, kur savo patirtimi dalinsis patyrusi meistrė. Sausio ir vasario mėn. TIK 1000EU (įprasta kaina 2000EU)
5 dienų programoje Jūs išmoksite NET 10 TECHNIKŲ - antakiai pilnu tušavimu, šešėliavimu, OMBRE ir microblading technika; klasikinė akių linija, vokų šešėliavimas ir BUTTERFLY technika; lūpų kontūras, tušavimas ir 3D VOLUME LIPS technika. Startiniai priemonių rinkiniai kursų metu su NUOLAIDA.
Tap pat siūlome ir kitus grožio procedūrų kursus.
Papildoma praktiką tobulint įgūdžius siūlome NEMOKAMAI. Data derinama asmeniškai. Galima mokytis ir SAVAITGALĮ. Nerenkame didelių grupių. Sertifikatas tarptautinės reikšmės anglų kalba. Daugiau info / registracija +37060320753; +37063784264 www.igvkursai.lt
Miestas
Kaunas
Telefonas
860320753
  • Informuok apie blogą skelbimą
    • Skelbimas įvertintas: 0
    • Viso įvertinimų: 0
  • 442 Perskaityta
Jūsų draugo vardas *
Draugo el.paštas *
Vardas
El.paštas
Žinutės tekstas
Saugos kodas *
Prisijungti
Vartotojas
Slaptažodis
Priminti slaptažodį -> Remind
Informuoti apie blogą skelbimą
Žinutės tekstas *