Grožis ir sveikata

Grožio salonų ir sveikatinimo įstaigų paslaugų skelbimai. Masažo salonai, kirpyklos, manikiūrininkai. Sanatorinio gydymo ir atstatomosios reabilitacijos bei spa centrai. Porpuliariausios paslaugos didmiesčiuose: plaukų priauginimas, nagų lakavimas, depiliacijos procedūros, proginės šukuosenos. Visos medicininės ir nemedicininės paslaugos.
Slaugos ir rupybos paslaugos Vilniuje
1.00 €
 • Slaugos ir rupybos paslaugos Vilniuje
 • www.balticumsauber.eu - Pagalbos namuose paslaugos ir slauga senyvo amžiaus ir neįgaliems asmenims. Privati paslaugų tarnyba Vilniuje teikia pagalbos namuose paslaugos asmenims, kurie dėl amžiaus, neįgalumo, socialinių problemų, silpnos sveikatos ar kitų gyvenimo sunkumų negali tinkamai pasirūpinti savimi buityje, ir jiems reikalinga kito asmens pagalba.Siulome savo paslaugas ir uzsienyje gyvenantiems lietuviams, priziurint ju artimuosius Lietuvoje. Patyrusio medicinos daktaro vilniecio gydytojo vadovaujami medicinos darbuotojai, turintys reikiamas medicinines licenzijas ir pazymejimus, senu zmoniu ar ligoniu namuose Vilniuje aptarnauja, konsultuoja, slaugo, atlieka gydomuosius masazus, ivairias reikalingas medicinines proceduras, nuperka ir suleidzia vaistus, pasirupina reikiamomis medicininemis specialistu konsultacijomis bei buitimi, isveda pasivaikscioti, nuperka, pateikia ar pagamina namuose maista, apiperka parduotuvese, dirba reikalingus buitinius darbus namuose ir sode, gali isvalyti namus, esant reikalui atlikti remonto darbus, pabendrauja, nuveza i kulturinius renginius, suteikia reikiamas juridines konsultacijas, atstovauja LR valstybinese institucijose, pildo kitus Klijentu pageidavimus. Galime sutvarkyti visus dokumentus, kad gautumete Jums priklausancia valstybes socialine parama is Vilniaus m. savivaldybes ir Socialiniu paslaugu tarnybos uz aptarnavimo paslaugas namuose. Turime ilgameti darbo staza Lietuvoje ir slaugoje Vokietijoje, Anglijoje, Kanadoje. Musu paslaugos/darbas gali buti vienkartinis, nuolatinis ir panasiai. Atlygis pagal susitarima, bet ne didesnis, nei egzistuojancios kainos darbo rinkoje. Slaugytoju darba kontroliuoja gydytojas, (nemokamai konsultuoja ir aptarnaujamus ligonius ju namuose). Dirba issilavine, kompetentingi, inteligentiski, be zalingu iprociu zmones. Musu www.BalticumSauber.eu imoneje turime patyrusiu slaugytoju, teikiame ivairias slaugos aptarnavimo paslaugas.
  Kreiptis galite el.pastu arbeit.europa@googlemail.com,
  Vilnius
 • 2017.11.20
Grožis ir sveikata
Tailando masazas
35.00 €
 • Tailando masazas
 • Masažus atlieka kvalifikuotos masažo meistrės iš TAILANDO, masažo metu naudojama originali Tailando masažo technika, perduodama iš kartos į kartą senovės rytų masažo meistrų. Tikslūs, taisyklingi, švelnūs rankų prisilietimai padės atgauti jėgas, pagerins fizinę ir emocinę būklę. Surask laiko sau, pasinerk į malonumų oazę. Masažo metu naudojami originalūs tailandietiški produktai.

  Viso kūno masažai
  60min 90min

  Tailando 35eur 50eur
  Atpalaiduojantis 40eur 55eur
  Aromaterapinis 40eur 55eur
  Sportinis 40eur 55eur

  Atskirų kūno dalių masažai
  30min 60min

  Nugaros ir pečių 20eur 35eur
  Galvos 20eur 35eur
  Kojų pėdų 20eur 35eur

  AKCIJOS

  5 kartui taikome 100% nuolaidą.

  10 kartų apsilankymui taikome 20% nuolaidą+vienas masažas nemokamai.

  Adr:kanto al.13 Pilaitė
  UAB TAILANDO MASAŽAS

  Tel:+37067094888

  Darbo laikas: pirmadienis - sestadienis 11val - 21val
  sekmadieniais laukiame Jūsų su išankstine rezervacija
  Vilnius
 • 2017.11.03
Grožis ir sveikata
Plaukai priauginimui grožio salonams
1.00 €
 • Plaukai priauginimui grožio salonams
 • Jūsų klienčių pageidaujamas plaukų priauginimas su geriausiais plaukais Lietuvoje ir nuolaidomis tik Jums.

  www.prabangusplaukai.lt plaukų studijoje siūlomi įsigyti plaukai priauginimui: plaukų sruogos su keratino kapsule, plaukų juostelės ir sveriami plaukai gramais be tvirtinimo elementų. Grožio salonams ir plaukų priauginimo meistrams taikomos didelės nuolaidos.

  Su www.prabangusplaukai.lt Jūsų klientų priauginti plaukai visada atrodys natūraliai ir nepriekaištingai, kadangi plaukai priauginimui iš prabangusplaukai.lt yra:

  1. Labai aukštos kokybės natūralūs žmogaus plaukai
  2. Plaukų galiukai sveiki ir neištrupėję
  3. Plaukai NĖRA dengti silikonu
  4. Plaukų nešiojimo terminas NERIBOTAS

  Įsigyjant plaukus iš www.prabangusplaukai.lt yra įmanomas Jūsų klienčių pasirinktas plaukų priauginimas, kadangi plaukus galėsite įsigyti su įvairiais tvirtinimo elementais arba gramais.

  www.prabangusplaukai.lt plaukų ilgis nuo 40 iki 85 cm. Siūlomos virš 40 plaukų spalvų.

  Maloniai kviečiame apsilankyti www.prabangusplaukai.lt interneto svetainėje. Susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime ne tik geriausius plaukus Lietuvoje, bet ir patrauklią nuolaidų sistemą.

  Kontaktai: +370 610 16861
  info@prabangusplaukai.lt
  Vilnius
 • 2017.10.30
Grožis ir sveikata
TOP plaukų tresai (prisegami plaukai) iš prabangus
200.00 €
 • TOP plaukų tresai (prisegami plaukai) iš prabangus
 • www.prabangusplaukai.lt– tai plaukų studija, kurioje parduodami prisegami plaukai (plaukų tresai, šinjonai arba priklijuojami plaukai). Plaukų tresai yra pagaminti rankomis, naudojant labai aukštos kokybės, natūralius žmogaus plaukus.

  Natūralūs plaukų tresai iš www.prabangusplaukai.lt NĖRA dengti silikonu ar kitaip chemiškai apdoroti, todėl jų nešiojimo terminas NERIBOTAS.

  Prisegami plaukų tresai gali būti dažomi. Jų ilgis nuo 40 iki 85 cm. Dėl išskirtinės gaminimo technologijos ir aukštos plaukų kokybės tresai iš www.prabangusplaukai.lt yra nešiojami ilgus metus. Tresų kiekis yra ribotas!

  Panešiojusios natūralų plaukų tresą iš www.prabangusplaukai.lt niekada nebenorėsite kito.

  Maloniai kviečiame apsilankyti www.prabangusplaukai.lt interneto svetainėje. Susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime geriausius plaukus Lietuvoje.

  Kontaktai: +370 610 16861
  info@prabangusplaukai.lt
  Vilnius
 • 2017.10.30
Grožis ir sveikata
Plaukų priauginimas su TOP plaukais iš prabanguspl
2.00 €
 • Plaukų priauginimas su TOP plaukais iš prabanguspl
 • Plaukų priauginimas su labai aukštos kokybės plaukais. Plaukų ilgis nuo 40 iki 85 cm. Nešiojimo terminas neribotas. Plaukams taikoma garantija.

  www.prabangusplaukai.lt – tai plaukų studija, kurioje siūlomi įsigyti plaukai priauginimui: plaukų sruogos, plaukų juostelės, plaukai sruogelėmis ir sveriami plaukai gramais be tvirtinimo elementų.

  Su www.prabangusplaukai.lt Jūsų priauginti plaukai visada atrodys natūraliai ir nepriekaištingai, kadangi plaukai priauginimui iš prabangusplaukai.lt yra:

  1. Labai aukštos kokybės natūralūs plaukai
  2. Plaukų galiukai sveiki ir neištrupėję
  3. Plaukai NĖRA dengti silikonu
  4. Plaukų nešiojimo terminas NERIBOTAS

  Įsigyjant plaukus iš www.prabangusplaukai.lt yra įmanomas Jūsų mėgstamiausias plaukų priauginimas, kadangi plaukus galėsite įsigyti su įvairiais tvirtinimo elementais arba gramais.

  www.prabangusplaukai.lt plaukų ilgis nuo 40 iki 85 cm. Virš 40 spalvų.

  Konsultuojame ir duodame geriausių meistrių kontaktus: plaukų priauginimas Kaune, plaukų priauginimas Vilniuje ir kituose miestuose. Jūsų priauginti plaukai – visada atrodys kaip savi.

  Panešiojusios plaukus iš www.prabangusplaukai.lt niekada nebenorėsite kitų. Garantuojame!

  Maloniai kviečiame apsilankyti www.prabangusplaukai.lt interneto svetainėje. Susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime Jums ne tik geriausius plaukus Lietuvoje, bet ir geriausią meistrą Jūsų mieste.

  Kontaktai: +370 610 16861
  info@prabangusplaukai.lt
  Vilnius
 • 2017.10.30
Grožis ir sveikata
Manikiūro paslaugos
18.00 €
 • Manikiūro paslaugos
 • "Išpuoselėtos ir prižiūrėtos rankos, sveiki ir dailūs nagai - tai moters vizitinė kortelė, kurią ji pasididžiuodama gali ištiesti kiekvienam."

  Esu sertifikuota meistrė, todėl kviečiu Jus užsirašyti šioms nagų procedūroms:
  -Geliniam priauginimui (18 eur)
  -Korekcijai (15 eur)
  -Geliniam lakavimui (9 eur)
  -Natūralaus nago dengimui geliu. (12 eur)

  Dirbu Eiguliuose, Kaune. Dėl visos info, registracijos kreiptis SMS žinute numeriu:864740930
  Kaunas
 • 2017.10.05
Grožis ir sveikata
Depiliacija vašku Vilniuje
11.00 €
 • Depiliacija vašku Vilniuje
 • Depiliacija vašku vilniuje dabar su akcija už įpatingą kainą. Naudokis pasiūlmu, gauk lojalaus kliento nuolaidą... Paslaugos atliekamos tik moterims:

  Pilnas bikini depiliacija vašku
  Higieninis bikini depiliacija vašku
  Blauzdų depiliacija vašku
  Šlaunų depiliacija vašku
  Kojų depiliacija vašu
  Pažastų depiliacija vašku
  Veido depiliacija vašku
  Viso kūno depiliacija vašku
  www.depiliacijavasku.lt
  Vilnius
 • 2017.08.02
Grožis ir sveikata
Elektroepiliacija – plaukelių šalinimas visam laik
40.00 €
 • Elektroepiliacija – plaukelių šalinimas visam laik
 • PERU LT – specializuotas depiliacijos salonas, kuriame atliekama elektroepiliacija, depiliacija vašku, depiliacija cukrumi, fotoepiliacija, lazerinė depiliacija.

  Elektroepiliacija - plaukelių šalinimas visam gyvenimui - www.plaukeliusalinimas.lt

  Elektroepiliacijos būdu plaukeliai pašalinami visam laikui ir nesvarbu kokios spalvos plaukelis ir oda. Mes dirbame su naujausios kartos pažangiausia Dectro įranga, kuri užtikrina saugią ir efektingą procedūrą. Elektroepiliacija – tai visame pasaulyje pripažintas vienintelis depiliacijos būdas, kuris plaukelius išnaikina visam laikui.

  Plaukeliai šalinami nuo įvairių kūno vietų: veido, rankų, pilvo, pečių, bikini, pažastų, kojų ir
  t.t
  Salonas įsikūręs Eitminų g. 20 – 112, Vilniuje.

  Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų svetainėje www.plaukeliusalinimas.lt
  Vilnius
 • 2017.05.12
Grožis ir sveikata
Radijo stotis „RS2“
1.00 €
 • Radijo stotis „RS2“
 • „RS2“– radijo stotis girdima 97,8 FM dažniu skirta aktyviems, smalsiems, subrendusiems, linksmiems, kūrybingiems visos Šiaurės Lietuvos gyventojams.
  Kiekvieną dieną kviečiame dalyvauti žaidimuose tiesioginio eterio metu – nuo 11 ir 14 val. 04 10 – 04 14 d.d. galėsite laimėti kuponus skaniai papietauti „S bare“, kuponus atpalaiduojantiems nugaros masažams 2 asm. SPA ,,Amber Palace“, „Medicina practica“ laboratorijos įsteigtus prizus ir kitus puikius prizus.
  Facebook paskyra https://www.facebook.com/rs2.lt
  „RS2“ galite klausytis ir internetu http://77.79.33.225:8000/rs2.lt.aac
  Daugiau informacijos rasite www.rs2.lt
  Šiauliai
 • 2017.04.10
Grožis ir sveikata
SUPER AKCIJA JUMS!!!!!
10.00 €
 • SUPER AKCIJA JUMS!!!!!
 • UAB „Grožio Deivė“ yra maisto papildų, gaminamų iš Kininių grybų, platintojai. Produktai notifikuoti ir jų galiojimo trukmė net iki 2019 -06- 06. Mažmeninė kaina 10€, o jei pirksite daugiau nei 20 vnt., pakuotės kaina tik 7.5 €. Yra visi sertifikatai ir leidimai. Daugiau info rasite internete www.groziodeive.com arba skambinkite telefonais +37067067667 arba +37060594569. Visa Lietuva
 • 2017.03.30
Grožis ir sveikata
Blakstienų priauginimas Vilniuje
50.00 €
 • Blakstienų priauginimas Vilniuje
 • Klasikinis, natural volume 2D-3D, tankus volume 5D-9D, šilkinės blakstienos, natūralaus plauko blakstienų priauginimas: 45 – 60 EUR.
  Blakstienų korekcija, papildymas: 40 EUR.
  Profesionalios blakstienų priežiūros priemonės.

  Darbus vykdome kruopščiai ir atsakingai, laikomės aukštų kokybės standartų. Naudojame aukščiausios kokybės priemones iš Japonijos.

  Grožio procedūros vykdomos jaukioje Vilniaus Naujamiesčio studijoje, kur galėsite pasigrožėti panoraminiais vaizdais, pasiklausyti atpalaiduojančios muzikos ir pailsėti.

  www.blakstienustudija.lt
  https://www.facebook.com/blakstienustudija.lt/
  8-653-62646 / info@blakstienustudija.lt
  A. Vivulskio g. 41, Vilniaus Naujamiestis
  Vilnius
 • 2017.03.05
Grožis ir sveikata
Permanentinis makiažas Kaune
50.00 €
 • Permanentinis makiažas Kaune
 • Atlieku permanentinį makiažą Kaune. Neseniai pradėjau dirbti todėl darbai gali turėti trūkumų, tačiau juos labai stengiamės ištaisyti su klijente korekcijos metu. Kainos nedidelės. Atlieku šiuos permanentinius:
  -pilno tušavimo antakiai;
  -ombre antakiai;
  -akių pravedimas;
  -lūpų pravedimas;
  -pilnas lūpų tušavimas;
  -lūpų tušavimas 3d volume būdu.
  Randuosi Kaune , Pakraščio g. 20.
  Permanentinis makiažas- 50e
  Korekcija po mėnesio - 10e
  Internetinis puslapis:
  https://www.facebook.com/DzeiLulu-makia%C5%BEas-522133007993922/
  Kaunas
 • 2017.01.16
Grožis ir sveikata
Gražūs ir tvarkingi nagučiai tik Jums
7.00 €
 • Gražūs ir tvarkingi nagučiai tik Jums
 • Sveikos mielos moterys - panelės, siūlau Jums pasigražinti nagučius, blakstienas už prieinamas kainas. Turiu daugiametę patirtį ir kvalifikaciją šioje srityje, todėl nenuvilsiu ir įgyvendinsiu visų norus. Dirbu su sertifikuotom priemonėm, saugiai, higieniškai ir greitai. Esant galimbei dirbu ir savaitgaliais, švenčių dienomis.
  Kainoraštis:
  Manikiuras + ilgalaikis lakavimas - 7€
  Nagu priauginimas geliu - 15€
  Nagu papildymas/korekcija 13€
  Nagų liejimas geliu 10€
  Klasikinis blastien/priaug 15€
  Blakstien/ rietimas kolagenu/cisteinu - 10€
  Antakių korekcija 1.5 - €

  Prižadu gerą nuotaiką ir puodelį kavos.
  Tel.mob 868458221 Registruoju is anksto.(Priemu iki 19h. vakaro)
  Kaunas
 • 2017.01.12
Grožis ir sveikata
Gydomieji masažai, manualinė terapija
18.00 €
 • Gydomieji masažai, manualinė terapija
 • Profesionaliai atliekame: gydomuosius masažus, manualinę terapiją, kineziterapiją. Taip pat įvertiname pradedančiųjų ir aukštesnio meistriškumo sportininkų funkcinę būklę, sudarome individualią gydymo programą, konsultuojame! Laukiame atvykstant adresu Žygio g.90,Vilnius! Daugiau informacijos tel.867019858 arba skaitykite: www.masazoterapija.lt Vilnius
 • 2017.01.07
Grožis ir sveikata
Orionas sporto klubas visiems
24.00 €
 • Orionas sporto klubas visiems
 • Mūsų sportininkų amžius nuo 13 iki 80 metų.
  Priimam visus kas nori būti sveikas, nori būti gyvybingas, nori būti savimi.
  Dirbame su ligoniais, kurie serga diabetu, širdies ligomis, stuburo išvaržomis, insultais, depresijomis ir t. t.
  Mes džiaugiamės kiekvienu sportininko džiaugsmu ir išgyvenam jei kažkam kažkas nepasiseka.
  Rašome individualias programas atsižvelgdami į poreikius, problemas, pageidavimus. Smagu, kad esame išklausyti, todėl kartu pasiekiame nuostabių rezultatų – metam svorį, tvirtėjam, pakeliam nuotaiką, kartu sveikstame.

  www.orionas.lt
  Kaunas
 • 2016.12.12
Grožis ir sveikata
Plaukų priauginimo modeliukai Kaune
 • Plaukų priauginimo modeliukai Kaune
 • Sveikos! =)
  Esu sertifikuota plaukų priauginimo meistrė.
  Nesenai baigus kursus.
  Ieškau modeliukų plaukų priauginimo praktikai.
  Neesu mokinė, tik noriu igauti didesnį tempą.
  Priauginimą atlieku karštu budu.
  Darbą atlieku atsakingai, tačiau užtrunku truputi ilgiau nei iprastai.
  Dirbu su šiais plaukais.
  1.Remy ( indiški AAAAA) - išnešiojimas iki 8 mėnesių, sruogos į galus neplonėjančios, plaukai neslenka, nesivelia, yra šioks toks pasipūtimas, lengvai modeliuojami. Minimalus cheminis apdirbimas
  2. Slaviški plaukai - išnešiojimas iki 17 mėn., plaukai nesivelia, nesipučia. Chemiškai neapdirbti
  3. Itališki plaukai( - išnešiojimas 2 metai, ypatingos kokybės plaukai, sulaukę didžiulių apdovanojimų, nesipučia, nesivelia, ypatingai lengvūs. Chemiškai neapdirbti
  Ilgiai 50cm, 60cm,

  Kainos: Vienos sruogos-
  1. Remy : 1.7 eu
  2. Slaviški : 2:40 eu
  3. Itališki : 2.60 eu
  https://www.facebook.com/Evelinospaslaugos/
  Kaunas
 • 2016.12.01
Grožis ir sveikata
Inovatyvios Dermatologijos Centras
50.00 €
 • Inovatyvios Dermatologijos Centras
 • Inovatyvios dermatologijos centras – tai šiuolaikinė odos ligų, lazerinės medicinos bei estetikos klinika, kurioje dirba ilgametę patirtį ir užsienyje stažavęsi gydytojai dermatovenerologai ir plastikos chirurgai.
  - Visų odos ligų diagnostika, gydymas bei prevencija - akne, žvynelinė, atopinis dermatitas, vitiligo ir kt.

  - Dermatoonkologija – melanoma, apgamų patikra, papilomos, keratozės ir kt.

  - Fototerapija. PUVA terapija. Hidroterapija ir balneoterapija. Excimer 308 nm lazeris žvynelinės bei vitiligo gydymui.

  - Lazerinė dermatologija. Odos darinių, kapiliarų, pigmentinių dėmių, plaukų, randų šalinimas lazeriais. Odos atjauninimas lazeriais.

  - Estetinė dermatologija. Botulino toksinas, hialiurono rūgšties užpildai, PRP, mezoterapija, pilingai.

  - Kūno kontūravimas. Neintervencinis odos stangrinimas, pagurklio mažinimas, kūno formų korekcija, limfodrenažas.
  Vilnius
 • 2016.11.12
Grožis ir sveikata
Prisijungti
Vartotojas
Slaptažodis
Priminti slaptažodį -> Remind
Informuoti apie blogą skelbimą
Žinutės tekstas *