Darbo pasiūlymai

Kabink skelbimą +
Šioje skelbimų srityje publikuojami darbo pasiūlymai Lietuvoje ir užsienyje, laisvos darbo vietos ieškantiems gero atlyginimo. Tai puiki galimybė darbdaviams susirasti tinkamą personalą. Dėl padidėjusios emigracijos ypač jaučiamas gerų specialistų, turinčių reikalingą kvalifikaciją, trūkumas,  tokių kaip siuvėjai, kirpėjai, vairuotojai su įvairiomis kategorijomis, restoranų virėjai, bei aukštąjį juridinį ar ekonominį išsilavinimą turintys žmonės. Darbo biržoje registruotų bedarbių skaičių kasmet papildo mokyklas baigę abiturientai. Jaunimas pasinaudoja galimybe ne tik rasti darbą, bet ir gauti socialines išmokas. Tačiau šis laikotarpis ribotas, todėl rimtai ieškantiems nuolatinio ir gerai apmokamo darbo, darbdavių paskelbta informacija mūsų portale gali būti labai naudinga. Jei esate darbdavys, ir nesvarbu ar Lietuvoje ar užsienyje, suformuoti gerą komandą yra būtina.
valytojos darbas
  • valytojos darbas
  • Siulome darba darbsciom ir vairuojanciom valytojom Anglijoje ,maidstono mieste ,Kent grafysteja.Atlyginimas £7.50 I valanda ,apie 40-50val I savaite.Duodama kompanijos masina.Jokiu idarbinimo mokesciu ,jokiu tarpininku.Apmokome dirbti ir jeigu reikia surandame kur gyventi.Anglu kalbos... Nekvalifikuoti darbai 1200
  • 2017.07.09
Laisvos darbo vietos užsienyje
Papildomas darbas
  • Papildomas darbas
  • Darbas namuose laisvalaikiui. Nieko sudetingo daryti nereikia: uzsiregistruojat, aktyvuojat paskyrą ir paleidziat kad reklamos suktusi. Peržiūrėt 100 reklamų į dieną per auto surverį ir surinkus 195 $ nugrynint. Pervedimai galimi į paypal, bitcoin, payza.
    Regstracijos nuoroda:...
    Kompiuterija / IT Panevėžys 200
  • 2017.04.20
Laisvos darbo vietos Lietuvoje
Prisijungti
Vartotojas
Slaptažodis
Priminti slaptažodį -> Remind
Informuoti apie blogą skelbimą
Žinutės tekstas *