Ieško darbo

Kaip rasti gerai apmokamą darbą Lietuvoje ar svetur? Jums šiuo atveju gali padėti darbo skelbimai. Patalpintas išsamus gyvenimo aprašymas (CV) palengvina darbuotojų ieškantiems įmonių vadovams surasti tinkamą personalo narį. Kategorijoje, kurioje esate, lankytojai paskelbia savo sugebėjimus ir galimybes dirbti vieną ar kitą darbą, taip pat nurodo pageidaujamą atlyginimą. Beveik visuose miestuose yra darbo biržos skyriai, kurie turi laisvų darbo vietų duomenų bazę, todėl darbo skelbimai yra gera papildoma priemonė norint turėti stabilų pajamų šaltinį su visomis socialinėmis garantijomis. Ir visai nebūtina stengtis laimėti milijoną.
Slaugos ir rupybos paslaugos Vilniuje
 • Slaugos ir rupybos paslaugos Vilniuje
 • www.balticumsauber.eu - Pagalbos namuose paslaugos ir slauga senyvo amžiaus ir neįgaliems asmenims. Privati paslaugų tarnyba Vilniuje teikia pagalbos namuose paslaugos asmenims, kurie dėl amžiaus, neįgalumo, socialinių problemų, silpnos sveikatos ar kitų gyvenimo sunkumų negali tinkamai pasirūpinti savimi buityje, ir jiems reikalinga kito asmens pagalba.Siulome savo paslaugas ir uzsienyje gyvenantiems lietuviams, priziurint ju artimuosius Lietuvoje. Patyrusio medicinos daktaro vilniecio gydytojo vadovaujami medicinos darbuotojai, turintys reikiamas medicinines licenzijas ir pazymejimus, senu zmoniu ar ligoniu namuose Vilniuje aptarnauja, konsultuoja, slaugo, atlieka gydomuosius masazus, ivairias reikalingas medicinines proceduras, nuperka ir suleidzia vaistus, pasirupina reikiamomis medicininemis specialistu konsultacijomis bei buitimi, isveda pasivaikscioti, nuperka, pateikia ar pagamina namuose maista, apiperka parduotuvese, dirba reikalingus buitinius darbus namuose ir sode, gali isvalyti namus, esant reikalui atlikti remonto darbus, pabendrauja, nuveza i kulturinius renginius, suteikia reikiamas juridines konsultacijas, atstovauja LR valstybinese institucijose, pildo kitus Klijentu pageidavimus. Galime sutvarkyti visus dokumentus, kad gautumete Jums priklausancia valstybes socialine parama is Vilniaus m. savivaldybes ir Socialiniu paslaugu tarnybos uz aptarnavimo paslaugas namuose. Turime ilgameti darbo staza Lietuvoje ir slaugoje Vokietijoje, Anglijoje, Kanadoje. Musu paslaugos/darbas gali buti vienkartinis, nuolatinis ir panasiai. Atlygis pagal susitarima, bet ne didesnis, nei egzistuojancios kainos darbo rinkoje. Slaugytoju darba kontroliuoja gydytojas, (nemokamai konsultuoja ir aptarnaujamus ligonius ju namuose). Dirba issilavine, kompetentingi, inteligentiski, be zalingu iprociu zmones. Musu www.BalticumSauber.eu imoneje turime patyrusiu slaugytoju, teikiame ivairias slaugos aptarnavimo paslaugas.
  Kreiptis galite el.pastu arbeit.europa@googlemail.com,
  Sveikatos apsauga, farmacija Vilnius 1
 • 2017.12.18
Ieško darbo Lietuvoje
Visos valymo paslaugos Vilniuje ir LT
 • Visos valymo paslaugos Vilniuje ir LT
 • Puikus pasiulymas Jums visiems: Dirbame ir savaitgaliais (!) Privataus darbo patirties Vokietijoje turintys " Balticum Sauber " darbuotojai (www.Balticumsauber.eu) paciomis palankiausiomis kainomis Vilniuje ir aplinkiniuose miestuose sutvarkys, isvalys kambarius, ofisus, butus, namus, kotedzus,nuvalys vitrinas, langus, maitinimo, gamybos kombinatus, gamyklas. Kokybiskai aptarnaujame parduotuves, ambasadas. Musu imone naujai ikurta, todel administracines islaidos nedideles ir atliktu valymo darbu atlygis gali buti mazas, juo labiau, kad daugeli darbu atliekame su robotu pagalba. Gera kokybe ir zemiausias rinkos kainas garantuojame, tarkites, derekites. Veikiausiai kiekvieną Jūsų vargina ta pati namų ruoša : dulkių siurbimas, langų valymas, grindų plovimas. Juk tą laiką galite praleisti daug smagiau, o jei dar netikėtai užklumpa svečiai.
  Mes tai zymiai pigiau, kokybiskiau atliekame su ivairiausiu buitiniu ROBOTU pagalba https://www.youtube.com/watch?v=PjIGwAKRBSY
  Atidžiai sutvarkysime kiekvieną kertelę, dailiai sudėliosime daiktus spintelėse, lentynose, sutvarkysime pagalbines patalpas, išnešime šiukšles ir Jums nereikalingus daiktus, nuvalysime langus, esant reikalui atliksime smulkius staliaus, santechniko, smulkius remonto ar kitus pagalbinius darbus. Atliekame valymo darbus prieš ir po banketo. Padedame tvarkyti kaimo turizmo sodybose ir pan. Galime atlikti patalpu dazymo, tapetavimo,staliaus,santechniko darbus. Darbus vykdome Jums patogiu laiku. Jei būsite darbe - vakare priduosime sutvarkytas ir švarias patalpas. Dirbame ir savaitgaliais. Galime dirbti ir Jums patogiu kitu, suderintu laiku. Valymo komanda gali dirbti ir NAKTIMIS. Vakare pradedame, o ryte surasite svarias, isvalytas patalpas. Skubiai galime suburti komanda iki 30/40 zmoniu. Dirbame kokybiškai, nes turime ilgalaikę patirtį tvarkingoje Vokietijoje. 5 metus dirbome *Reinigungs Frankfurt* valymo imoneje. Galime pateikti rekomendacinius laiskus, atsiliepimus apie musu sazin
  Paslaugos Vilnius 000
 • 2017.12.18
Ieško darbo Lietuvoje
Postatybinis,generalinis,reguliarus namu, butu val
 • Postatybinis,generalinis,reguliarus namu, butu val
 • Puikus pasiulymas Jums visiems: Dirbame ir savaitgaliais (!) Privataus darbo patirties Vokietijoje​ ir Norvegijoje​
  turintys " Balticum Sauber " darbuotojai (www.Balticumsauber.eu) paciomis palankiausiomis kainomis Vilniuje ir aplinkiniuose miestuose sutvarkys, isvalys kambarius, ofisus, butus, namus, kotedzus,nuvalys vitrinas, langus, maitinimo, gamybos kombinatus, gamyklas. Kokybiskai aptarnaujame parduotuves, ambasadas. Musu imone naujai ikurta, todel administracines islaidos nedideles ir atliktu valymo darbu atlygis gali buti mazas, juo labiau, kad daugeli darbu atliekame su robotu pagalba. Gera kokybe ir zemiausias rinkos kainas garantuojame, tarkites, derekites. Veikiausiai kiekvieną Jūsų vargina ta pati namų ruoša : dulkių siurbimas, langų valymas, grindų plovimas. Juk tą laiką galite praleisti daug smagiau, o jei dar netikėtai užklumpa svečiai.
  Mes tai zymiai pigiau, kokybiskiau atliekame su ivairiausiu buitiniu ROBOTU pagalba https://www.youtube.com/watch?v=PjIGwAKRBSY
  Atidžiai sutvarkysime kiekvieną kertelę, dailiai sudėliosime daiktus spintelėse, lentynose, sutvarkysime pagalbines patalpas, išnešime šiukšles ir Jums nereikalingus daiktus, nuvalysime langus, esant reikalui atliksime smulkius staliaus, santechniko, smulkius remonto ar kitus pagalbinius darbus. Atliekame valymo darbus prieš ir po banketo. Padedame tvarkyti kaimo turizmo sodybose ir pan. Galime atlikti patalpu dazymo, tapetavimo,staliaus,santechniko darbus. Darbus vykdome Jums patogiu laiku. Jei būsite darbe - vakare priduosime sutvarkytas ir švarias patalpas. Dirbame ir savaitgaliais. Galime dirbti ir Jums patogiu kitu, suderintu laiku. Valymo komanda gali dirbti ir NAKTIMIS. Vakare pradedame, o ryte surasite svarias, isvalytas patalpas. Skubiai galime suburti komanda iki 30/40 zmoniu. Dirbame kokybiškai, nes turime ilgalaikę patirtį tvarkingoje Vokietijoje​, Norvegijoje​
  . 5 metus dirbome *Reinigungs Frankfurt* valymo imoneje. Galime pateikti rekomendacinius laiskus, atsiliepimus apie m
  Paslaugos Visa Lietuva 1
 • 2017.12.18
Ieško darbo Lietuvoje
Užsieniečių įdarbinimas Lietuvoje
 • Užsieniečių įdarbinimas Lietuvoje
 • Kvlifikuotų darbuotojų atranka Ukrainoje ir Baltarusijoje ir įdarbinimas Lietuvoje.
  Jau sėkmingai įdarbinome šimtus kvalifikuotų darbininkų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų iš Ukrainos ir Baltarusijos, kreipkitės, maloniai suteiksime konsultaciją.
  Mūsų kontaktai:
  UAB123
  Fabijoniškių g.5c, Vilnius
  Tel.: +370 608 30969;
  info@uab123.lt
  http://www.uab123.lt/verslo-teisininkas/uzsienieciu-idarbinimas-lietuvoje/
  Statyba Visa Lietuva
 • 2017.10.30
Ieško darbo Lietuvoje
PROFESIONALUS STOGŲ DENGIMAS
 • PROFESIONALUS STOGŲ DENGIMAS
 • PROFESIONALUS STOGŲ DENGIMAS VISOJE LIETUVOJE IR UŽSIENYJE
  Profesionaliai dengiame ir konstruojame visų tipų stogus. Dirbame su visomis stogų dangomis: čerpėmis, skarda, gontais, skalūnu ir kitomis. Esame šiuolaikiški savo srities profesionalai, kurie laikosi savo žodžio, termino, biudžeto ir garantinių įsipareigojimų. Dirbame su individualiais ir pramoniniais pastatais.
  Teikiamos paslaugos
  • Lietaus nuvedimo sistemos montavimas;
  • Stogo šiltinimas;
  • Stogų dengimas;
  • Stogų dengimas kitomis dangomis;
  • Stogų dengimas čerpėmis;
  • Stogų konstrukcijų montavimas;
  • Stogų skardinimas.
  Kreipkitės ir mūsų komanda pateiks jums tinkamiausią pasiūlymą.
  Statyba Visa Lietuva
 • 2017.09.12
Ieško darbo Lietuvoje
Trinkeliu dèjimas
 • Trinkeliu dèjimas
 • Klojame visu rūsiu trinkeles,
  dedame vejos ir gatvės bortus,paruošiame pagrindus.
  Grindų betonavimas su pagrindo paruošimu .
  Įrengiamia- Lietaus surinkimo sistemas .
  Įrengiame - mašinų stovėjimo aikšteles,šaligatvius,įvažiavimus.
  Pristatome medžiagas į objektą.
  Statyba Šiauliai
 • 2017.04.10
Ieško darbo Lietuvoje
LANGŲ REMONTAS 861245700
 • LANGŲ REMONTAS 861245700
 • LANGŲ REMONTAS 861245700

  Langų Remontas Klaipėdoje. Palangoje. Kretingoje. Dituvoje.

  Langų Remontas. Langų Reguliavimas. Langų Tarpinių Keitimas. Langų Stiklo Paketų Keitimas. Klaipėdoje. Palangoje. Kretingoje. Dituvoje.


  http://www.langudururemontas.com
  http://www.languremontas.pro
  Techninis darbas Klaipėda 5
 • 2017.03.24
Ieško darbo Lietuvoje
UAB ,,Luklaurus''
 • UAB ,,Luklaurus''
 • UAB ,,Luklaurus'' Tel. +37063667672 ,Klaipėda
  Taip pat atliekame Atliekame visus statybos ir remonto darbus:

  * Pastatų šiltinimas polistirolu ir vata, armavimas, dekoratyvinio tinko dėjimas
  * Stogų dengimas
  * Pamatų įrengimas
  * Mūrijimas
  * Skardinimo darbai
  * Vidaus apdaila: gipso plokščių montavimas, glaistymas, dažymas, gridų dangos montavimas ir kiti apdailos darbai.
  Statyba Klaipėda 500
  2017.01.16
Ieško darbo Lietuvoje
Meistras į namus nedidelėms remonto montavimo darb
 • Meistras į namus nedidelėms remonto montavimo darb
 • Stalius apdailininkas Klaipėdoje atlieka nedidelius apdailos remonto montavimo darbus:
  Virtuviniu spintelių pakabinimas, lentynų spintelių pakabinimas vonios patalpoje bei balkonuose,
  lubiniu sieniniu karnizu kabinimas montavimas tvirtinimas,
  baldu surinkimas perrinkimas, veidrodžių pakabinimas,
  plastikiniu mediniu plintusu grindjuosčių montavimas dėjimas pakeitimas,
  padėvėtu mediniu lakuotu durų atnaujinimas valymas perlakavimas (esant galimybei),
  virtuvės koridoriaus lubų sienų apkalimas dailylentėmis, vonios lubų apkalimas dailylentėmis,
  laminuotų grindų laminato klojimas montavimas taisymas remontas, grindų ardymas perklojimas grindų girgždėjimo pašalinimas.
  Klaipėda tel. 8 675 65900
  Paslaugos Klaipėda
 • 2016.12.10
Ieško darbo Lietuvoje
Svetainių kūrimas, reklama, maketavimas
 • Svetainių kūrimas, reklama, maketavimas
 • Svetainių kūrimas, reklama, maketavimas
  Kuriu kokybiškas, šiuolaikiškas interneto svetaines.

  - Patrauklus svetainės dizainas
  - Svetainės talpinimas ir duomenų sukėlimas į serverį.
  - Nuotraukų galerijos
  - Integravimas populiariausio portalo "Facebook" į svetainę
  - Interaktyvus žemėlapis (Google maps)
  - Išsami statistika apie lankytojus (GoogleAnalytics)
  - Bazinė SEO optimizacija (Greičiau randama paieškos sistemose kaip Google)
  - Konsultavimas IT klausimais.

  Taip pat atliekame grafinio dizaino darbus. Kuriame logotipus, plakatus, skrajutes, vizitines, dovanų kuponus ir t.t.
  www.svetainiuprieziura.eu
  El. paštas:
  wpersonalas@gmail.com
  +370 606 16254
  Visi miestai
  Kompiuterija / IT Visa Lietuva
 • 2016.08.30
Ieško darbo Lietuvoje
Prisijungti
Vartotojas
Slaptažodis
Priminti slaptažodį -> Remind
Informuoti apie blogą skelbimą
Žinutės tekstas *