Užuolaidos, patalynė, rankšluosčiai

Užuolaidos ir karnizai
 • Užuolaidos ir karnizai
 • Užuolaidos ir karnizai už gerą kainą bei pagaminti iš itin kokybiškų audinių. Išsirinkite jums patinkančių užuolaidų dizainą bei spalvas ir susisiekite su mumis. Mielai jums patarsime, kurie audiniai geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Užuolaidų salone „Kristinos užuolaidos“ ne tik galite išsirinkti užuolaidas bei karnizą, bet čia taip pat siūlomi ir roletai, romanetės, širmos, lovatiesės, pagalvėlės bei austrijietės. Susikurkite savo svajonių interjerą kartu su mumis.

  Dieninės užuolaidos, naktinės užuolaidos ir tarpinės užuolaidos, kurias galėsite pritaikyti prie savo namų interjero. Tiek paprastos užuolaidos, tiek ir įmantrios, gausiai klostuotos užuolaidos ras vietą jūsų namuose. Norėdami senas užuolaidas pritaikyti naujam gyvenimui, pasirinkite dailius kutus bei aksesuarus. Griežto klasikinio stiliaus interjeras dailiai atrodys papuoštas dienine bei naktine užuolaida ir suderintomis spalvomis prie interjero. Užuolaidų kutai taps išskirtine kambario detale, kuri leis susikurti išskirtinį ir tik jums būdingą stilių namuose.

  Užuolaidiniai audiniai gali būti puošti stambiais arba smulkiais raštais, horizontaliais ir vertikaliais orientuotais piešiniais. Vienspalvės užuolaidos taip pat turi savo žavesio. Kartais geriausiai sukuriama kambario visuma derinant panašių spalvų atspalvius. Renkantis užuolaidų spalvą verta atkreipti dėmesį ar norite, kad kambarys kurtų vėsos ir gaivumo įspūdį ar šiltesnių spalvų. Pilki, žydri bei violetiniai atspalviai suteiks kambariui daugiau erdvės. Oranžiniai, geltoni, rusvi bei rausvi atspalviai sukurs šiltos bei jaukios aplinkos įspūdį. Kai kurie klientai jaukiau namuose jaučiasi, jeigu užuolaidos papuoštos ryškiais elementais. „Kristinos užuolaidos“ galės pasiūlyti itin platų užuolaidinių audinių bei užuolaidų dizainų pasirinkimą, todėl norimas užuolaidas ras net ir pats išrankiausias klientas. Čia gaminamos užuolaidos ir karnizai išsiskiria kokybe bei gera kaina.

  Karnizų pasirinkimas užuolaidų salone „Kristinos užuolaidos“
  Visa Lietuva
 • 2017.03.07
Užuolaidos patalynė
Užuolaidos internetu
 • Užuolaidos internetu
 • Užuolaidos internetu už prieinamą kainą bei siunčiamos į įvairiausias pasaulio šalis. „Kristinos užuolaidos“ leis išsirinkti iš įvairiausių spalvų ir dizainų audinių. Itin aukštos kokybės medžiagos suteikia galimybę susikurti išskirtino grožio bei idealiai prie jūsų namų derančias užuolaidas.

  „Kristinos užuolaidos“ salone kuriamos užuolaidos, roletai, romanetės bei širmos, neabejotinai suteikiančios naujų spalvų jūsų namams. Pasirūpinsime jūsų užuolaidomis iki smulkiausių detalių: nuo karnizo iki dizaino derančio prie jūsų interjero. Užuolaidų audiniai gali būti tankūs, peršviečiami, blizgūs, matiniai, raštuoti ar vienspalviai. Dieniniai bei naktiniai užuolaidiniai audiniai visiškai pritaikomi prie jūsų interjero.

  Mūsų siuvėjos jau spėjo sukaupti vertingą patirtį ir užuolaidas siuva atsakingai bei kruopščiai. Kiekvienai užuolaidos detaliai bus skirtas atidus dėmesys. Kiekvienas klientas turi savo individualų skonį, kuriuo neabejotinai vadovausimės siūdami užuolaidas. Mes galime paversti jūsų norimas užuolaidas realybe.

  Užuolaidų audiniai gali būti tankūs, peršviečiami, blizgūs, matiniai, raštuoti ar vienspalviai. Pasirinkimo „Kristinos užuolaidos“ salone iš tiesų daug, todėl jeigu norėtumėte šią užduotį sau supaprastinti, mūsų komanda gali jums padėti. Pagal jūsų norus atsiųsime užuolaidų medžiagų ar dizaino pavyzdžių nuotraukas. Susisiekti su mumis galite čia:
  El. paštas: kristinosuzuolaidos@gmail.com
  Telefonas: +37065636175
  Adresas: Seirijų g. 11-7, Leipalingis, Druskininkų sav.
  Facebook: https://www.facebook.com/kristinauzuolaidos/
  Tinklalapis: http://www.kristinosuzuolaidos.lt
  Visa Lietuva
 • 2017.03.01
Užuolaidos patalynė
KOKYBIŠKI ROLETAI IR ŽALIUZĖS UŽ GERĄ KAINĄ
 • KOKYBIŠKI ROLETAI IR ŽALIUZĖS UŽ GERĄ KAINĄ
 • Sunestra - tai kokybiški roletai, vidaus ir lauko žaliuzės bei tinkliukai nuo uodų už gerą kainą. Nuolaidos roletams iki 80 procentų, roletams Diena-Naktis – 30 procentų nuolaida. Nemokamai atvažiuosime, išmatuosime Jūsų langus ir pateiksime geriausią sprendimą Jums. Dirbame visoje Lietuvoje.

  Mus rasite adresu J. Jablonskio g. 16, Šiauliai (Šiaulių arena)
  Tel.: +370 611 00 360
  E.p. siauliai@sunestra.lt


  Sunestra – KITOKS KOKYBĖS STANDARTAS
  www.sunestra.lt
  https://www.facebook.com/sunestraLT?fref=ts
  Visa Lietuva
 • 2017.01.10
Užuolaidos patalynė
Deko audiniai
 • Deko audiniai
 • Mūsų įmonė prekiauja Deko audiniais. Jų panaudojimas išties platus - tai tinklelis uždengti pastoliams statybų metu, užuolaidos scenai, audinys fotostudijoms, sceninis audinys, kuriuo uždengiama erdvė po pastatyta scenos pakyla, taip pat scenos šonai, atitvarų tinklelis, skirtas įrengti laikinus atitvarus (tvoras) statybų bei įvairių renginių metu, specialus tinklas, kuriuo galima atitverti kelius nuo gyvūnų ar žiemą, siekiant išvengti užpustymo.
  Audinio kaina priklauso nuo techninių duomenų, gramatūros ir perkamo kiekio.
  Daugiau informacijos suteiksime telefonu arba el. p. info@gpp.lt; pardavimai@gpp.lt
  Visus deko audinius rasite mūsų internetinėje parduotuvėje: http://biotualetai.lt/38-deko-audiniai
  Visa Lietuva
 • 2016.08.11
Užuolaidos patalynė
Statybinis pastoliams ir sceninis audinys
 • Statybinis pastoliams ir sceninis audinys
 • Siūlome įsigyti apsauginį pastolių tinklelį.

  Galimos spalvos: žalia arba balta.
  Tinklelis atsparus UV sipnduliams.
  Plotis rulonuose: 2,5/3,0/3,7 m.
  Ilgis rulonuose: 100 m./50 m.
  Gramatūra: 50 g/m2.
  Kraštuose tinklelis sutankintas.
  Kaina priklauso nuo audinio techninių parametrų, gramatūros bei perkamo kiekio.
  Daugiau informacijos suteiksime telefonu arba el. p. info@gpp.lt; pardavimai@gpp.lt
  Visa Lietuva
 • 2016.08.11
Užuolaidos patalynė
Prisijungti
Vartotojas
Slaptažodis
Priminti slaptažodį -> Remind
Informuoti apie blogą skelbimą
Žinutės tekstas *