Naujienos, verslas, patarimai

2016.08.10

Prekyba Lietuvos rinkoje vystosi sparčiais žingsniais. Po krizinio periodo piko ypač atsigauna statybų sektorius, taip pat prekyba naudotais ir naujais automobiliais, todėl parduodamų nekilnojamojo turto objektų bei transporto priemonių kiekis per pastaruosius dvejus metus išaugo ko ne dvigubai. Čia būtina pastebėti, kad surinkti duomenys ne tik pagal viešai skelbiamą registrų centro duomenų bazę, bet ir pagal skelbimų portalų pateikiamus skaičius. Galima teigti, kad didžiausią visų sudaromų sandorių rinkos dalį sudaro pirkėjo pardavėjo kontaktas pagal skelbimus. Procesą visada paspartina interneto galimybės. Taigi ko ieško ir ką suranda pirkėjai internete?
skelbimas-idetas

Pirkėjas ieško buto. Nusprendus įsigyti būstą, būsimam pirkėjui tenka susipažinti su rinkos kainomis. Tai padaryti galima kreipiantis į nt brokerius ar agentūras, bet galima ir savarankiškai peržvelgiant nurodytas sumas klasifikuotuose arba specializuotuose skelbimų portaluose. Specializuoti turi privalumą, tai yra suglaudinta ir specializuota informacija. Svetainėse, kurios skelbia tik su nekilnojamuoju turtu susijusią informaciją, nerasite parduodamų automobilių. Tuo tarpu klasifikuoti portalai skelbia įvairią informaciją. Ten galima rasti ir parduodamų užuolaidų, baldų, buitinės technikos ir kitų namų apyvokos daiktų. Dažnai diskutuojama tarp portalų savininkų ir net naudotojų, kas geriau, universali klasifikuota svetainė ar siauros specializacijos. Apie antrosios privalumą jau minėjome, tačiau pirmoji lenkia tuo, kad nebūtina kiekvieną kartą ieškoti, prireikus tam tikro daikto ar paslaugos, specializuotos svetainės. Pakanka pasirinkti vieną, labiausiai patinkančią ir ja nuolat naudotis. Labai gerai, kad pardavėjams yra suteikiama registracijos galimybė sukuriant asmeninę paskyrą. Todėl skelbiantiems daug prekių ar paslaugų, sukuriamas asmeninis administravimo puslapis, ir tarkim, jei skelbiatės savo įmonės produktus, pavyzdžiui svetainės baldus, virtuvės baldus, baldų furnitūrą arba virtuvės santechniką, bus patogu visus skelbimus atnaujinti vienu metu.

Ieškantiems automobilio, taip pat galima apsilankyti specializuotose svetainėse. Tačiau dažniausiai pardavėjams jos yra mokamos. Todėl daug parduoti norinčių žmonių ieško nemokamų skelbimų portalų, kuriuose asmeninio skelbimo patalpinimas yra nemokamas. Beje, tokią paslaugą siūlome ir mes - www.labaigerai.lt. Savo veiklą pradėjome dar 2011 metais, mokėmės, tobulėjome ir neseniai atnaujinome talpinimo platformą. Mūsų tikslas buvo padaryti naudojimąsi patogesniu ir kuo paprastesniu. Svarbus momentas plečiantis mobiliųjų ir išmaniųjų telefonų rinkai, buvo puslapių pritaikymas mobiliesiems įrenginiams. Todėl dabar patogu naršyti ir kompiuteriu ir mobiliuoju telefonu. Informacija suklasifikuota į kategorijas taip, kad būtų suprantama ir lengva paieška. Mes neišradome dviračio, mes dviratį padedame parduodti.

Prisijungti
Vartotojas
Slaptažodis
Priminti slaptažodį -> Remind
Informuoti apie blogą skelbimą
Žinutės tekstas *