Menu
Your Cart

Garantijos pratęsimas

Gamyklinės garantijos pratęsimas

 • Kol įsigyta prekė veikia, dažnam atrodo, kad jai nieko blogo neatsitiks ir ji niekada nesuges. Deja, realybė kitokia. Remiantis servisų statistika,  70-80% gedimų "išlenda" būtent pasibaigus gamyklinei garantijai. O tada jau prasideda nenumatytos išlaidos, kurios, patikėkite, yra visai ne simbolinės. Technika sudėtingėja, meistrų įkainiai auga, todėl laikai, kai sugedusį prietaisą galėjo pataisyti kaimynas už kelis litus, jau seniai baigėsi.

  Tarkime, prieš 3 metus įsigijote skalbimo mašiną ir ji sugedo. Meistro iškvietimas į namus Vilniuje kainuos apie 30eur, technikos išvežimas / parvežimas dar 30eur, detalės kaina 30-80 eur, detalės keitimas 30-60eur. Jeigu už skalbyklę kažkada sumokėjote 200 eur, tai dabar už jos remontą, sumokėsite ne mažiau 120eur arba net 60% prekės kainos. Tuo tarpu, papildoma vienerių metu garantija Jums būtų kainavusi tik 30eur!

  Rekomenduojame pasinaudoti galimybe pratęsti gamyklinę garantiją papildomam terminui ir išvengti nenumatytų išlaidų ateityje. Visapusišką pirkinio apsaugą suteiks garantijų centras "Warranty Expert" - pratęstos garantijos ir pirkinių draudimo lyderis Lietuvoje . Norėdami užsakyti šias paslaugas, susisiekite su el. parduotuvės administracija užsakymo pateikimo metu.

   

  Gamyklinės garantijos pratęsimas

  Prekėms yra taikoma gamintojo numatyta garantija (dažniausiai 2 metų laikotarpiui), tačiau laikotarpiui pasibaigus, Jūs patirtumėte nepageidaujamų išlaidų, jei prietaisas sugestų. Siekdami Jus nuo to apsaugoti, siūlome pratęstos garantijos paslaugą. Pratęsta garantija įsigalioja pasibaigus gamintojo garantijos terminui, taip saugodama Jus ir suteikdama garantiją iki 7 metų (jeigu gamintojas suteikia garantiją 2 metų laikotarpiui – ją galima pratęsti dar 5 metams, todėl iš viso prietaisui būtų taikoma 7 metų garantija).

   

  Draudžiamos pirkinių grupėsDraudimo apsaugos laikotarpisDraudimo įmokos tarifasTaikoma besalyginė išskaita
  Elektronikos ir buities prietaisai, kurių kaina yra didesnė nei 75€1 metai8%0%
  2 metai11%0%
  3 metai14%0%
  4 metai17%0%
  5 metai21%0%

  Pirkinio pratęsta garantija pradeda galioti pasibaigus gamintojo garantijai.

   

  Pirkinio draudimas

  Įsigytą prekę galite apdrausti ir nuo papildomų rizikų - sugadinimo, sunaikinimo, vagystės. Jūsų įsigyta prekė bus suremontuota ar pakeista nauja net ir įvykus gamintojo garantijoje nenumatytiems įvykiams: sudužus, pažeidus vandeniu, ugnimi ar net vagystės (su plėšimo požymiais, pateikus policijos tyrėjo išvadas).

   

  Draudžiamos pirkinių grupėsDraudimo apsaugos laikotarpisDraudimo įmokos tarifasTaikoma besalyginė išskaita
  Elektronikos ir buities prietaisai, kurių kaina yra didesnė nei 75€1 metai35€20%, bet ne mažiau nei 25€
  2 metai70€20%, bet ne mažiau nei 25€

   

  Ką daryti žalos atveju?

  • Registruokite žalą UAB "Serviso kontraktų centras" Tel. 8 (5) 265-3030
  • UAB "Serviso kontraktų centras"jus informuos apie daikto taisymo detales.
  • Atsiimkite sutaisytą arba naują prietaisą nurodytu adresu. Pataisytus didelių gabaritų prietaisus Jums pristatys į namus.


  Informacinis skambučių centras telefonu 8 (5) 265-3030 dirba darbo dienomis nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 9 val. iki 18 val., penktadienį 9 val. iki 17 val.

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei pasiūlymus, teikti el.komercijos paslaugas ir analizuoti srautą. Prašome sutikti su naudojamais slapukais mūsų svetainėje