LYJA PINIGAIS IŠ MONESE APP! UŽDIRBK 3000EUR/MĖN

3,500.00 €
Advert ID
2088106
Title
LYJA PINIGAIS IŠ MONESE APP! UŽDIRBK 3000EUR/MĖN
Description
Norint gauti dovaną-bonusą už registraciją, vienur nereikia visiškai jokių investicijų, o kitiems uždarbiams reikia ir šiek tiek įsinešti pinigų, kuriuos vėliau galėsite iškart nusiimti su savo gautu bonusu.
Kiekvienam bonusui aprašyti atskirai sukūriau nuorodą, kadangi norėjau kuo išsamiau pateikti jums informaciją, kad registruojantis nekiltų jokių nesklandumų.
Jei kas neaišku, turite klausimų, nesiseka, visuomet rašykite man. Padėsiu visais iškilusiais klausimais, kas liečia siūlomus uždarbius.

NAUJI IR PATIKMI UŽDARBIAI.

//////////////////////////////

UŽDARBIAI NEREIKALAUJANTIS JOKIŲ INVESTICIJŲ:

MONESE – 15 EUR dovana. Siūlau užsidirbti su MONESE (Revolut alternatyva) pakankamai nemažai pinigų. Esmė yra Referal programa, per kurią už kiekvieną pakviestą draugą (ar nepažįstamą iš bet kurios Europos šalies), gausi tiek tu, tiek tavo draugas – 15 EUR dovanų.
Apskritai, kas yra Monese? Monese – yra populiarus online bankas Didžioje Britanijoje ir visoje Europos sąjungoje. Šis online bankas suteikia nemokama kortelę, su kuria gali atsiskaityti visame pasaulyje, susimokėti už prekes parduotuvėse ar išsigryninti pinigus bankomatuose. (P.S. su nemokama kortele, t.y. planu SIMPLE galima išsigryninti iki 200 EUR nemokamai per mėnesį visuose bankomatuose). Dar vienas iš privalūmų, kad šios kortelės nemato VMI.
Su mano kodu ANDRI573 gausi 15 EUR dovanų už registraciją. Kaip palyginimui, Revolut už tą patį duodavo 5-10 EUR dovanų (dabar už pakviestą draugą duoda nemokamą kortelę tik).

Taigi paprasti keli žingsniai kurie trunka vos 5-10 min:

1. Parsisiųsk Monese appsą iš APP STORE ar GOOGLE PLAY
2. Būtinai įrašyk pakvietėjo kodą https://monese.app.link/VohHt4B3eV?invite=ANDRI573 - kodas tai svetainė.
3. Užsiregistruok ir patvirtink ID. Viską daryk pagal aplikacijos nurodymus. Viską darykite gerai matomoje šviesoje.
4. Kai užsiregistruosi, užsisakyk NEMOKAMĄ bekont
City
Kaunas
Phone
860724221
  • Report this listing
    • Rating received: 0
    • Total votes: 0
  • 63 Seen
Friend name *
Friend email address *
Name
Email address
Text
Security code *
Log in
User
Password
Get the password-> Remind
Informuoti apie blogą skelbimą
Text *